בסדר בסדר, עזרה:

מהו הדפדפן המומלץ לצפייה מיטבית באתר?
האתר מותאם לצפייה בדפדפן אינטרנט אקספלורר מדרגה 5 ומעלה, דפדפני נטסקייפ השונים (זה אומר מוזילה ז"ל ותוצריו), וכן אופרה. ניתן לצפות בו גם בדפדפנים אחרים ועתיקים, אם כי מומלץ שתשדרגו ומייד. האתר לא ניבדק על מחשבי מקינטוש, ולכן אין לנו מידע בנושא זה (נשמח לתגובות).


מהי רזולוציית המסך (Screen resolution) המומלצת לצפייה מיטבית באתר?
אין כזו, ניתן לצפות באתר בכל רזולוציה. (המלצת הבית היא מסך 19" ומעלה :) ברזולוציה של 1024*768 ומעלה ).


איך מוסיפים לינקים לתגובות והודעות כמו שצריך?
זה די פשוט. אחרי שיוצרים הודעוה או תגובה חדשה, גוללים קצת למטה ומוצאים את הכפתור 'הוסף קישור'. לוחצים עליו, והופל'ה מופיע מקום להוסיף את הקישור. כשרוצים להוסיף יותר מלינק אחד, לוחצים מראש על הכפתור מספר פעמים. לאחר מכן כותבים טקסט נלווה ואת הקישור עצמו במקומות המתאימים*. אם רוצים שהקישור יופיע בגוף ההודעה, אז רושמים בטקסט הנלווה את המילה שצריך לקשר בדיוק כפי שהיא מופיעה בגוף ההודעה, ומסמנים את הצ'קבוקס 'מוטמע'. הלינקים יהיו מוכנים בתקווה אחרי שתשלחו את ההודעה לשלום.

* כמה הערות:

  • אם רוצים להוסיף כמה קישורים, רצוי ללחוץ על כפתור הוספת הקישור מספר פעמים מראש. אם לוחצים עליו אחרי שכמה קישורים כבר כתובים הם ימחקו ותאלצו לכתוב אותם מחדש.
  • לינקים ארוכים לא עובדים. אם אתם חוששים שהלינק שלכם ארוך מדי, תשתמשו בשרות כמו SnipURL כדי לקבל לינק קצר וסקסי שיוביל ללינק הארוך שלכם אוטומטית.
  • לינקים עם רווחים, אותיות בעברית, ותווים מוזרים אחרים כנראה שלא יעבדו. אם יש לכם לינק כזה, תכניסו אותו לדפדפן האינטרנט, גילשו לאתר, ותראו שהדפדפן החליף אותו בלינק חדש עם תווים של אחוז '%'. תשתמשו בלינק החדש הזה.
  • אם רשמתם לינק מוטמע אבל הטקסט הנלווה לא מופיע בגוף ההודעה כי אייתתם אותו לא נכון או הוספתם רווחים מיותרים וכו', הלינק פשוט לא יופיע כלל בהודעה. אפשר תמיד ללכת על בטוח ולא להשתמש באופציית ההטמעה.
  • עלולים להיות באגים שבגללם הוספת לינק לא עובדת. אם מצאתם כזה תרשמו בדיוק מה עשיתם ומה היתה התוצאה וצרו קשר עם איש השרת הרלוונטי.הוספת תגובות, גם אני יכול?
הוספת תגובות היא למשתמשים רשומים בלבד, בינתיים. ניתן להוסיף תגובה לכל ביקורת ולהופעות החיות מרגע הפירסום, התגובות יפורסמו מייד, אך עלולות להמחק משיקוליי השרת.


עוגיות cookies
השרת נעזר בעוגיות לצרכי סטטיסטיקה, ותפעול תקין של המערכת בכל הקשור לפעולות שלך (המשתמש). אנו לא שומרים בהן שום מידע לגביך, סיסמאות, או תכנים אחרים שעלולים לפגוע בך בכל אופן. נטרול העוגיות עלול לגרום לכך שלא תוכל להשתמש בחלק מהשירותים והתכונות באתר -אתה תמיד יכול למחוק אותן לאחר הגלישה.


פרטיות
לא מוסרים כלום לאף אחד, מה גם שהפרטים הנדרשים ממך בעת הרשמה או הפיכתך לכותב, הם מינמליים ותלויים רק בך.


Javascript
האתר עושה שימוש בסקריפט משוג Javascript, אם אופציה זו מבוטלת במחשבך, נטרול Javascript עלול לגרום לכך שלא תוכל להשתמש בחלק מהשירותים והתכונות באתר.


האתר לא עולה לי? מה זה?
בדוק את הגדרות הפייר-וול שלך (חסימת פופ אפס), עוגיות, ו Javascript. אשר את כולם לשימוש של הדפדפן. כמו שנאמר כבר, האתר בטוח לשימוש, נטול פרסומות, וכל מידע שתמסור ישאר בינונו בלבד!


נרשמתי, ואני רוצה לשנות פרטים
בינתיים, השינוי יתבצע ע"י שליחת אימייל לעורך, הרגש חופשי להטרידו בעיניינים אלה. (פה.)


במקום לקבל את הדף הרצוי, נשלחות לי הודעות מוזרות
מכיוון שהסרוור (אותו בחור שמספק את הדפים לצפיה) בעל דעה משלו, עלולות תופעות מסוג זה להפריע לגלישה התקינה - או במילים אחרות הסרוור עסוק\עייף. אתה מוזמן לעדכן אותנו על פרטי התקלה. פה. (אנא ציין את הלינק הבעייתי, ואת פרטי הדפדפן שלך)


פרטים נוספים (ושליחת ביקורות)
בדוק את דף ה-FAQ או את תנאי השימוש באתר